Stanje


Dostava po celem svetu
Brezplačno Vrne
Podpora 24/7

5/10/12/20PCS Prvotne Novo HG8310M HG8010H Gpon ONU FTTH Vlakna, Optična HG8010H ont Usmerjevalnik 1GE z močjo ONU

SKU: w1439

5/10/12/20PCS Prvotne Novo HG8310M HG8010H Gpon ONU FTTH Vlakna, Optična HG8010H ont Usmerjevalnik 1GE z močjo ONU 4.00 4.00 2 Mnenja in ocene

€68.39

Opis izdelka
Oznake

gpon olt, priključek svjetlovodni, epon, gpon onu, fiber usmerjevalnik, gpon, optična usmerjevalnik, big ben lego, huawei olt, onu epon gpon.

>>>>>>>>> Dobrodošli na Mercado Telekomunikacije Trgovina Presenečenje 365Days

☆☆☆☆ Kakovosti Garancije ☆☆☆☆☆ Najboljšo Ceno ☆☆☆☆☆ Hitro Dostavo ☆☆☆☆☆ Zalogi Pripravljen ☆☆☆☆☆ Spletne Storitve ☆☆☆☆

Kliknite "Naslednja" za NAS Prednostna naloga dostave Presenečenje darilo vedno vašega naročila ≥99$!

Nov Uporabnik Presenečenje Popust 1% off !!!Mobilne APLIKACIJE Bi Zmagal več Popusta 1% off !!!

≥50% popust Presenečenje leta 2021!!!Več surprice cena, najnižje pa pri Veliki popusti!!!

"Da bi se obrne ??? = Kuponi Brezplačna dostava za Spodbujanje Vedno"

☎ Koli vprašanje nas kontaktirajte 7*24 ur na spletu hvala >>> Wha ts app ++

Pregled IZDELKA

Opombe:

Datum Proizvodnje: HUAWEI HG8310M GPON 1GE, batched narejen leta 2015, da 2017years (Pasivno ,90% novo)

Običajno ONU bo teče stablely več let, brez vprašanja.

To ONU videz je 90% novih (Skoraj novo ), funkcija povsem normalno in na voljo.

Testiranje bo delal še enkrat, da Potrdite funkcijo v REDU, preden pakiranje in dostava ven.

Vse problemom kakovosti izdelka funkcija sama, kot ste ga prejeli, se obrnite na nas za brezplačno zamenjavo.

Za napajalnik , pls, da nas kontaktirate za ZDA/EU/UK/KOT vrsto potrditev.

Slika Izdelka

PON FTTH Rešitve

FTTH, fiber-to-the-home, uporablja vlaknin kot prenosnega medija, da uporabnikom z višjo pasovno širino za izpolnjevanje raznovrstnih govornih, video in podatkovnih storitev potrebam.To bo postopoma nadomestila drugi bakreni kabel dostop do tehnologije.PON (Pasivno Optično Omrežje) se nanaša na pasivno naprave iz centralnega urada za uporabnika koncu brez aktivne opreme.Ta tehnologija je priznan kot najboljši FTTH dostop do tehnologije v industriji, zaradi visoke pasovne širine omrežja in stabilnost. , Priročno upravljanje in vzdrževanje, nizki ceni in druge prednosti, je bil soglasno priznala večjih operaterjev po vsem svetu, in je trenutno najprimernejša rešitev za dostop do omrežja.

Uvod PON dostop do tehnologije in standardi

PON (Pasivno Optično Omrežje) je P2MP (točka v več točk) omrežja sistema.Sestavljena je iz OLT (Optično Povezavo Terminala), ODN (Optični Distribucijskega Omrežja), in ONU (Optična Omrežna Enota).Mrežne strukture je naslednja Slika.

V PON, ki ga uporablja omrežje WDM tehnologije za uresničitev prenos nabavnih in prodajnih optičnih signalov na isti optična vlakna.Valovna dolžina nadaljnji optičnega signala je 1490 nm valovne dolžine pridobivalnega optičnega signala je 1310 nm.Prenos podatkov uporablja podatkovnih celici in uplink time division multiplexing (TDM) tehnologije za celoten point-to-večtočkovne komunikacije.

Trenutno mainstream rešitve PON dostop do omrežja vključujejo GPON (Giga-Lahko PON) in EPON (Ethernet Pasivno Optično Omrežje).PON standardizacijo organizacije IEEE, ITU-T/FSAN oziroma izvajanje raziskav na EPON in GPON tehnologije in proizvodov in storitev, povezanih standardov.

Na področju PON dostop, IEEE zaključili oblikovanje 802.3 ah standard v letih 2004 in združila z osnovno Ethernet standard IEEE802.3 v eno standard v letu 2005, in to se ni spremenilo do sedaj.Pod predpostavko, da bo podedovala najbolj tehničnih značilnosti 1G EPON, IEEE je študiral funkcije 10GEPON fizična plast in del data link layer, in predstavil 10GE-PON tehnologije.Brez spreminjanja obstoječih EPON MAC layer control protocol, le redefinira PHY fizična plast.Standardi, uplink in downlink, hitrost prenosa je povečala za (10G/DS 1G/NAS ali 10 G/DS/ZDA), in 802.3 av 10G EPON standard je bil izdan septembra 2009.

FSAN (Polni Dostop do Storitev Omrežja) je trenutno najbolj vplivna organizacija v industriji za raziskave optični dostop tehnologij (B-PON, E-PON, G-PON).To se je začela z operaterji, kot so BT/Bellsouth in se je osredotočila na naslednje generacije optičnega dostopovnega omrežja tehnologije.Prvotni namen organizacije je bil, da sprejme soglasje, stališča in cilji, ki so nastala z mainstream operaterji in proizvajalci v smislu interoperabilnosti in izvajanje xPON.

ITU Mednarodne Telekomunikacijske Unije je Združenih Narodov agencija, ki je odgovorna IKT zadeve.Raziskave proizvodnje FSAN se uporablja kot vhod ITU-T SG15 Q2, zato raziskav dveh je v bistvu enak.V letu 2003, ITU-T odobril G. 984 vrsto GPON standardi.

FTTH rešitve

✍ N otice Izjavo Uvoznih Dajatev in Logistika:

✔ 1. Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne stane kupca strani.

✔ 2. Poštnina prilagoditev: Express poštnina na splošno vrata kapitala.Naročila na oddaljenih mestih lahko dobil Express company (DHL/Fedex/UPS/TNT, itd.) poštnina prilagoditev.Kontaktirali vas bomo za potrditev ponovno vklopite, preden dostava.


  • velikost: 23X23X23
  • Certificiranje: Noben
  • Postavka Dolžina: 1m
  • Vlakna Tipa: En Način
  • Poreklo: CN(Izvora)
  • Blagovna Znamka: COMPTYCO
  • Številka Modela: HG8010H
  • Združljiv: Ubiquiti
  • Tip Konektorja: SC/UPC

4.00

2 Mnenja in ocene

Napiši mnenje

Sorodni izdelki

Sorodni

5pcs/veliko Enim Klikom svjetlovodni Priključek Čistilo Pero za 2,5 mm SC ST FC ali 1.25 mm LC Konektorji svjetlovodni Orodja

uspešnost prenosni eno vlaken koncu obraz čistejši.Svetlih vstavite optični priključek ferrule koncu obraz (ženske) v adapterja, uporabite lahko tudi optični priključek ferrule koncu obraza (moški) ujemanje pribor čistilo neposredno na priključek priključite; uporaba je zelo enostavna

vrh

€35.04 €29.79

Sorodni

Razlika v ceni blaga/ tovornega razlika / depozita

OBVESTILO: 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po dajanju theorder 3.Za nekatere sepcial državah,

vrh

€0.09 €0.07

Sorodni

All-Metal-Optični Rdeče Svetlobe Pero, Rdeče Vir Svetlobe Skozi Svetlobno Pero, Optični Test Ovira Finder 5/10/20/30/40/50 KM

All-Metal-Optični Rdeče Svetlobe Pero, Rdeče Vir Svetlobe Skozi Svetlobno Pero, Optični Test Ovira Finder 5/10/20/30/40/50 KM Opis: Ta vrsta VFL je izdelana posebej za področje kadrov, ki potrebujejo učinkovit in ekonomičen orodje za optični sledenje, vlaknin usmerjanje

vrh

€12.99

Sorodni

100M Mini Gbic En Način Simplex SFP Modul LC Združljiv SFP Cisco/Mikrotik Stikalo GLC-LH-SM svjetlovodni modul 3/20KM

155Mb/s 20Km SFP oddajnik in Sprejemnik Vroče Priklopljivimi, LC Duplex, +3.3 V, 1310nm, FP-LD, Single-mode, DDM Opis Izdelka Opis: NuFiber je FE-LX20-SM1310 / oddajnik je visoko učinkovitost, stroškovno učinkovito modul, ki imajo LC duplex, optika vmesnik.Standard

vrh

€16.99 €13.59